Lazer epilasyon fiyatlarıEpilasyon yöntemleri arasından, lazer epilasyon yöntemini tercih ederken sizleri etkileyecek olan faktörlerden biri de fiyat kısmı olmaktadır. Malum, uzun seanslardan oluşacak olan bu işlemlerde, her ne kadar istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olsa da, ücret konusunda da belli bir bütçeye hitap etmesi ciddi bir konu olmaktadır. Aksi halde, maddi sorunlar meydana gelebilir.

 

Peki, lazer epilasyon fiyatları nasıldır?

 

Bu konuda, net bir fiyatlandırma yapmak mümkün değildir. Yani, 1 seans için lazer epilasyon ücreti şöyledir ya da böyledir denemez. Bunun nedenleri ise; yapılacak olan lazer epilasyon işleminin uygulanacağı bölgede ki kıl oranı, kıl yoğunluğu, zorluğu, lazer çeşidi ve vücudun coğrafyası gibi konular olmaktadır. Bu tür durumlar göz önünde bulundurularak bir lazer epilasyon fiyatlandırması yapılmaktadır. Malum, kimi kadınlar ya da erkekler için kıl oranı çok düşüktür ve kısa süre içerisin de, daha rahat bir şekilde var olan tüylerin yok edilmesi sağlanır. Lakin bazı kişiler de bu oran çok daha fazladır ve işlem uzar. Zorluğun arması ise, daha farklı bir fiyatlandırmayı meydana çıkarır.

 

Ayrıca, her ne kadar birçok klinik doğrudan vücut içerisinde ki kıl oranına göre fiyat belirlese de, bazı kliniklerin paket bazlı ve seans bazlı gibi seçenekler ile ücret belirlediği de görülmektedir. Lakin dediğimiz gibi; bu konuda, sizlere sabit ve net bir fiyatlandırma söylenmesi söz konusu olmayacaktır.


0 Responses to "Lazer epilasyon fiyatları"