ERKEKLERİN TERCİHİ DE LAZER EPİLASYONDAN YANAERKEKLERİN TERCİHİ DE LAZER EPİLASYONDAN YANA

Artık hem bayanların hem de erkeklerin lazer epilasyon sayesinde istemedikleri tüylerden kurtulmaları oldukça kolaydır. Son zamanlarda çok fazla yerde lazer epilasyon uygulaması yapılmaktadır. Ama bu yerlerden en güvenilir ve en iyi işlem yapan makineleri ve uzman kişileri çalıştıranları tercih etmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Bayanlar kadar erkeklerin de lazer epilasyon yöntemine ilgi duyması herkes tarafından bilinmektedir.

Erkekler için istemedikleri bölgelerindeki tüylerden kolay bir şekilde ve çok fazla zaman kaybetmeden kurtulabilirler.  Kıllarından tamamen kurtulmak isteyen erkekler lazer epilasyon yöntemi ile hem kesin çözüm alırlar hem de daha bakımlı olmalarını sağlarlar.

Erkeklerin daha çok lazer epilasyon yaptırdığı bölgelerin başında göğüs, ense, sırt gibi bölgeler gelmektedir. Hangi bölgeyi istiyorsanız o bölgenin en az 3 hafta öncesine kadar tüylerinizi köklerinden almamanız gerekmektedir. Çünkü lazer epilasyon makinesinin kılların köküne etki etmesinden dolayı kıl kökleriniz belli bir uzunluk seviyesine gelmelidir. Epilasyon yaptırmaya başladığınız zaman da tüylerinizi hiçbir zaman kökünden almamanız gerekir. Ayrıca epilasyon zamanınız devam ederken de güneşe çıkmamanız lazımdır.

Erkekler için lazer epilasyon sakal bölgelerinde, boyunda, koltukaltında, sırtta, omuzlarda, göğüste, bacakta ve ensede kullanılmaktadır. Herkes için epilasyon seans süreleri farklılık gösterebilir çünkü herkesin cilt tipi ve kıl kökleri birbirinden farklıdır. Hassas cildi olanlar epilasyon sonrasında kızarıklık olabilir ama bu dikkat edildiği sürece hemen geçecektir.


0 Responses to "ERKEKLERİN TERCİHİ DE LAZER EPİLASYONDAN YANA"